Azar Sohbet Programı Özellikleri

Akıllı telefonlardan kullanılan görüntülü chat uygulaması Azar indir yazdığınızda karşınıza çıkan sitelerden indirmek yerine App Store ya da Play Store üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Güvenilir bir indirme sonrası sosyal medya hesaplarınızla ya da üye olarak uygulamaya giriş yapıp dünyanın dört bir yanındaki insanlarla konuşma fırsatı elde edebilirsiniz.

Milyarlarca eşleşme kombinasyonu arasından karşınıza çıkacak insanlarla tesadüf ederek belki de hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Eğlenceli bir uygulama olan ve memnun kalacağınız birçok alternatif uygulamadan çok daha canlı olan Azar, son yılların en dikkat çekici uygulamasıdır.

Azar İndirmek Ücretli Mi?

Azar uygulamasını indirmek ücretsizdir. Ücretsiz olarak indirdiğiniz uygulamayı dilerseniz VIP üyelik seçenekleri ile ücretli olarak da kullanabilirsiniz. Azar görüntülü sohbet uygulamasını indirmek istediğinizde öncelikle ücretsiz özelliklerini keşfedip daha sonra değerli taş kazanabilirsiniz.

Azarda Değerli Taş Kazanma

Azar uygulamasından değerli taş kazanmak istediğinizde gereksiz kişileri şikayet ederek ücretsiz olarak değerli taş kazanabilirsiniz. Ancak bu durumu farklı kullananlar için kendi hesaplarının askıya alınması söz konusu olabilir. Azar görüntülü sohbet uygulamasıyla ihtiyacınız olan arkadaş edinme sürecini planlayabilirsiniz.

Azar Görüntülü Sohbet Özellikleri

Azar görüntülü konuşma uygulamasının kullanılması için gerekli olan uygulamayı indirdiğinizde elinizle sohbetleri geçirerek değiştirebilirsiniz. Ancak 5 saniye kuralı olduğu için 5 saniye beklemeniz gerekmektedir. Azar Facebook görüntülü sohbet sayfasından daha fazla bilgi alabilirsiniz. Özelliklerine gelince şunları sıralayabiliriz;

  • Farklı ülkelerden milyonlarca kişiye ulaşma imkanı bulabilirsiniz,
  • 20 milyardan fazla eşleşme yapılması mümkün olabilir,
  • İstediğiniz kişilerle iletişim kurabilmek için değerli taş kazanabilirsiniz,
  • Görüntülü sohbet ettiğiniz kişileri arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Azar Hesabı Neden Askıya Alınır?

Azar hesabı bazı durumlarda askıya alınabilir. Kurallara uymayan ve insanları rahatsız eden birçok kişinin şikayet üzerine hesabının askıya alınması söz konusu olabilir. Hesabın askıya alınması süreli ya da süresiz olabilir. Bu durumun ortaya çıkması için gerekçeleri keşfet bölümünden öğrenebilirsiniz. Hesabınız hangi gerekçeyle askıya alınmış kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Milyonlarca insanın kullandığı Azar görüntülü chat uygulamasıyla siz de sınırların ötesinde binlerce kişiyle konuşabilir, yeni dostlukların temelini eğlenceli bir şekilde atabilirsiniz. Bunun için siz de Azar indirerek konuşmaya başlayın.